Aktuality

/

Okresní kolo v atletickém trojboji

Okresní kolo v atletickém trojboji   |   29.05.2019

Ve středu 24. 4. 2019 se konalo okrskové kolo v atletickém trojboji, které pořádala ZŠ Luh. Závodila čtyřčlenná smíšená školní družstva starších dětí v těchto disciplínách - běh 50 m, hod míčkem, skok daleký.

Žáci s diplomem za 2. místo z okrskového kola

Naše školní družstvo obsadilo 2. místo a postupilo do okresního kola, které se konalo 30. 4. 2019 ve Valašském Meziříčí. Reprezentovali nás: Lucie Horkelová - 5. C, Barbora Šťastná - 4. A, Maxim Kalabus - 5. C, Adam Bubela - 4. A (viz horní dvě fota). Atleti soutěžili sami za sebe i za školní družstvo.

Okresnímu kolu nepřálo počasí...

Lucka Horkelová vybojovalo 3. místo v kategorii - děvčata 5. třída. Školní družstvo obsadilo celkové 4. místo. Na závěr soutěže se běžela štafeta 4x 60 m. Naše družstvo běželo štafetu na závodech poprvé a vybojovalo pěkné 3. místo. Na závody jsme mohli přibrat i další žáky, kteří měli zájem soutěžit sami za sebe. Zúčastnili se: Adam Kalabus - 5. C, Tereza Juřičková - 4. C, Vojtěch Orság - 3. B, Laura Mácová - 2. B. Vojta Orság obsadil 2. místo v kategorii - chlapci 3. třída. Všichni účastníci vzorně reprezentovali naši školu.