Aktuality

/

Pohár rozhlasu: Vítězství ve třech kategoriích

Pohár rozhlasu: Vítězství ve třech kategoriích   |   16.05.2019

Dne 29. dubna se naši žáci zúčastnili okrskového kola v atletice O Pohár rozhlasu v Horní Lidči. Od samého rána počasí atletice vůbec nepřálo a již na nádraží jsme na sobě pociťovali kapky deště. V místě konání však už bylo po dešti, a tak nás všechny trápila „jen" nízká teplota.

Během celého dne se soupeřilo v běhu na 60 m, skoku do dálky, hodu míčkem/vrhu koulí, vytrvalostním běhu (dle kategorie: 600 m, 800 m, 1000 m, 1500m) a štafetovému běhu na 4 x 60 m. Skok vysoký se konal již 26. dubna na ZŠ Vsetín, Rokytnice.

Mladší žáci, starší žáci i starší žákyně byli ve svých kategoriích nejlepší a vybojovali si postup do okresního kola. Mladším žákyním se bohužel postoupit nepodařilo, když obsadily ve své kategorii třetí místo (viz společné foto všech atletů).

Získali jsme také řadu individuálních medailí.

Mladší žákyně:

1. Bělovová Eva (600 m)
3. Stuchlíková Michaela (dálka)
3. Slováčková Denisa, Barošová Adéla, Stuchlíková Michaela, Bělovová Eva (štafeta 4x60 m)

3. Mynář Filip (1000 m)
3. Bednařík Marek, Sicha Rostislav, Jelínek Tadeáš,Koňařík Jan (štafeta 4x60 m)

Starší žákyně:

1. Martinková Darina (60 m)
1. Juřičková Alžběta (800 m)
1. Orságová Štěpánka (800 m)
1. Sichová Veronika (dálka)
1. Sichová Veronika (koule)
1. Martinková Darina, Sichová Veronika, Duffková Julie, Šimková Magda (štafeta 4x60 m)